V niektorých zariadeniach ako jedálňach, reštauráciách a ostatných gastronomických zariadeniach  je dezinfekcia a čistota povinná. Ponúkame profesionálne dezinfekčné služby v okolí Považskej Bystrice. Pri svoje práci využívame kvalitné prístroje, ktoré dokážu zlikvidovať mikroorganizmy a odstrániť aj zašlú špinu. Môžete si pozrieť krátke video ako prebieha čistenie podlahy jedálne.
Ploštica posteľná je nepríjemnosťou, ktorá sa rozšírila už aj v našich končinách. Ide o hmyz, ktorý parazituje na ľudskom tele, sosaním krvi. Nasýtené môžu mať veľkosť až okolo 1 centimetra. Plošticesú nočným tvorom, ktorý útočí na ľudí v dobe spánku. Na likvidáciu ploštice posteľnej máme vyvinutý vlastný postup, ktorý je maximálne účinný.
V našej praxi používame profesionálnu techniku, aby bol zákrok čo najefektívnejší.   Jedná sa o eloktrostatickú pištol VICTORY ktorá zabezpečí rovnomernú aplikáciu účinnej látky na stenách a predmetoch (postele, štrbiny v posteli, stolíky, obrazy, atď). Princíp fungovania je jednoduchý! Čiastočky vody s účinnou látkou sa pri opúšťaní trysky nabijú kladným nábojom a preto sa samy nalepia na…